Certyfikaty i uprawnienia

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Kon-Rem Sp. z o.o. posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do dokonywania modernizacji dźwigów. Uzyskało certyfikat UDT w zakresie wdrożenia i stosowania systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (DCG) jest regionalnym certyfikatem wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawanym przedsiębiorcom i produktom przez Kapitułę DCG pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Celem Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego jest wyróżnienie i uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych Dolnego Śląska i ich produktów wnoszących swoją działalnością istotny wkład w rozwój regionu, w tworzenie rynku pracy oraz stanowiących wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności. Laureaci DCG tworzą Klub Laureatów, będący elitarną I Ligą Dolnośląskich Firm.Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „Kon-Rem” Sp. z o.o. zostawało laureatem konkursu już pięciokrotnie, podczas XIII, XV, XVII, XIX oraz XXI edycji, podczas której nasza firma dodatkowo została wyróżniona diamentową statuetką.

PUP „KON-REM” Sp. z o.o. jest również beneficjentem programu „BIAŁA LISTA”, która jest projektem Wrocławskiej Izby Gospodarczej i kształtuje wizerunek firmy jako dobrego płatnika i wiarygodnego kontrahenta. W programie uczestniczymy już od 6 lat bez przerwy, dlatego tez zostaliśmy laureatem pierwszych „Złotych Certyfikatów Białej Listy”.